ממליצים

איל,

היינו בלא מעט טיולים במזרח (סין, וייטנאם, קוריאה, סינגפור, תאילנד ונפאל)

אין ספק שהשבועיים האחרונים היו הטיול הטוב ומוצלח ביותר!

השילוב בין מדינה מדהימה לבין מסלול מעולה היו שילוב מנצח!!!

אנחנו רוצים להודות לך על בניית מסלול מצויין, על הליווי לאורך כל הדרך והידע המדהים בדיוק בדברים ובמקומות שיש לטיוואן להציע.

נשמח להמליץ אם נדרש לכל מי שיפנה אלינו.

אופיר, מרב, רוני ודניאלה​

אוקטובר 2019

טיול בטייוואן של אופיר מרב רוני ודניאלה

בהתראה קצרה, קבלנו הצעה מבתנו לפגוש אותה בטאיוואן. קבלנו את השם של אייל ובטווח של שבועיים הוא בנה לנו מסלול יפייפה. אייל הדביק אותנו באהבתו לטאיוואן ועשה את עבודת ההכנה עם הרבה רצינות ועומק. קבלנו ממנו מסלול מפורט, עם הסברים על המקומות השונים. אייל נתן לנו קישור יומי למסלול וכל שנדרש מאיתנו היה ללחוץ על הקישור ולצאת לדרך. עובדה זו מאוד משמעותית מכיון שבטאיוואן השלטים הם בסינית והאזרחים אינם דוברים אנגלית.

במהלך הטיול אייל היה איתנו בקשר מתמיד, היה קשוב לבקשות שלנו ואם בחרנו לשנות מסלול מיד קבלנו קישור חדש והצעות אלטרנטיביות. הרגשנו לאורך כל הטיול שאנחנו בידיים טובות.

​אייל עושה את העבודה עם הרבה אהבה ומסירות ואנחנו ממליצים עליו מאוד !!

הטיול נערך ב - 19/2-5/3 2019.

גבי ואילה נחום

טיול בטייוואן של גבי ואילה נחום

נסענו לטאיוון לכנס מקצועי ורצינו לנצל את ההזדמנות ולטייל באי. הופננו לאייל על ידי מכרים משותפים. אייל תכנן לנו טיול מושלם אבל זה לא הסתיים בזה. הוא עשה לנו מפגש מקדים עם הסברים על טאיוון, המליץ לנו על מלונות וצייד אותנו במפות מקוונות עבור כל יום בטיול, כולל מקומות לעצירה והמלצות שלא היינו מוצאים באף ספר. במהלך הטיול היינו איתו בקשר רציף (ללא בעייה של הפרשי שעות כי הוא קם ממש מוקדם בבוקר) לא רק כדי לשאול שאלה או להתייעץ אלא גם סתם להעביר חוויות. אייל התרגש איתנו וכל הזמן ווידא שהכל בסדר. כמו אבא איכפתי. 

הטיול היה בלתי נשכח, בהחלט אחד הטובים שחווינו, גם בגלל שטאיוון נפלאה וגם בגלל הליווי המקצועי והחם של אייל.

מיכל וגדעון שטוסל

טיול בטייוואן של מיכל וגדעון שטוסל

איל מחזיק בראשו מאגר ידע בלתי נדלה על טאיוון. הוא התאים את הטיול לכל שיגיונותינו, והיו הרבה כאלה.. בסבלנות אין קץ הוא תיקן היכן שבקשנו, הציע אלטרנטיבות והתוצאה הייתה מרהיבה. קבלנו טיול חלומי!

תודה לך איל (-:

​תמר, איילת ואריה

 טיול בטייוואן של תמר איילת ואריה

רעייתי ואני השתתפנו בטיול לטיוואן של קבוצת חברים, מי שתכנן את הטיול מההתחלה ועד הסוף וגם הדריך אותו היה אייל רענן.

הטיול היה פשוט נהדר- ומאד מאד נהננו. אייל מכיר מצויין את טייואן, אולם מעבר לכך מדובר באדם רציני המקפיד על כל פרט על מנת שהטיול יהיה מושלם וללא תקלות.

תכנון הטיול ובחירת האתרים היו מצויינים, והכל היה מאורגן היטב, בצורה יוצאת דופן. מדובר גם על אתרי התיירות וגם על בתי המלון וכל מה שמסביב. מעבר לכל זה אייל הוא אדם מקסים, כך שגם ההדרכה והשהות עמו במהלך הטיול היו חוויה. נשארנו בקשר עם אייל גם אחרי הטיול וקיימנו אף מספר מפגשים.

אני ממליץ בחום וללא כל סייג על השירותים שנותן אייל רענן בקשר לטיוואן, הן בייעוץ, הן בארגון והן בהדרכה.

ליאורה ויוסי חביליו

טיול בטייוואן של ליאורה ויוסי חבליו